Custom Categories: Mission

Červenec 03 2015

BUDOUCNOST

Kde se vidím za 10, 20, 30 let? Pokud bude stejný stav jaký je teď, budu spokojený. Klienti se ke mně vracejí, zaměstnanci tvoří sehraný tým profíků a jsou ve firmě spokojeni, přibývají nové zakázky pouze na základě dobrých referencí – bez reklam. A to je vizitka kvalitní práce a zdravého podnikání s vizí. V příštím roce chci otevřít nové zázemí firmy, a to jak pro zaměstnance, tak pro klienty, kteří zde najdou nejrůznější vzorky materiálů, a kde jim v klidu můžeme pomáhat plnit svůj sen o novém bydlení.

Červenec 03 2015

ZAMĚSTNANCI

Moji zaměstnanci musejí být především spolehliví odborníci, s proaktivním přístupem k práci a klientovi. Musím říct, že tým lidí který mám kolem sebe teď, toto bezezbytku splňuje. Nebojím se kdykoliv na staveniště přivést klienty, na ukázku reference. Vím, že kluci makají bez problémů a vždy mi vyjdou vstříc, i přesto že je občas zdržujeme při práci. Klient je na prvním místě.

Červenec 03 2015

HODNOTY

Během procesu stavby nastává spoustu drobných změn a úprav, není proto jednoduché upravit vše tak, aby to bylo funkční a zároveň hezké. Od toho jsem tu já a pomáhám v tomto ohledu klientům. Jsme rád, když se vše povede a spokojený klient pro mne není jen uzavřená zakázka. Lidé se ke mně vracejí, což je důsledek toho, že svou práci odvádím kvalitně a podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.