Custom Categories: Služby

Duben 25 2018

REKONTRUKCE DOMŮ A BYTŮ

Vybourání bytových jader realizujeme včetně výstavby nových jader na klíč, terdy včetně vody, elektřiny popřípadě i plynu. Na vše máme své profesionály s letitými zkušenostmi. Dokážeme zajistit i kompletní realizaci koupelen a kuchyní, včetně 3D návrhu.

Duben 25 2018

BOURACÍ PRÁCE

Bourání provádíme rychle, kvalitně, navrhneme nejlepší řešení a zůstává po nás čistý uklizený prostor. Dokážeme zařídit i recyklaci.

Duben 25 2018

STAVBY RODINNÝCH DOMŮ NA KLÍČ

Postavíme na míru Váš vysněný dům od A do Z. Nemáme problém ani s převzetím zakázek v různém stádiu dokončení. V koordinaci s vámi připravíme stavbu tak, že vám předáme klíče a vy si jen přinesete tašky.

Duben 25 2018

PLOTY A ZPEVNĚNÉ PLOCHY

Umíme pro vás připravit zděné oplocení, drátěné oplocení s podrabovými deskami, skládané betonové ploty, kované ploty od uměleckého kováře. Ze zpevněných ploch můžeme uvést např. stáni pro auta, chodníky z přírodního kamene nebo zámkové dlažby.

 

Duben 25 2018

STAVEBNÍ PRVKY V ZAHRADÁCH

Realizujeme nejrůznější prvky, jako jsou opěrné zídky, zpevněné cesty, koupací jezírka včetně filtrací na přírodní bázi. Spolupracujeme s profesionálními zahradníky, kteří vám vytvoří zahradu na klíč od návrhu, přes výsadbu až po „nastartování zahrady“. Disponujeme největším depotem valounů a lomového kamene, pro zkrášlení zahrad.