NAŠE SLUŽBY

 • STAVEBNÍ PRVKY V ZAHRADÁCH
  Realizujeme nejrůznější prvky, jako jsou opěrné zídky, zpevněné cesty, koupací jezírka včetně filtrací na přírodní bázi. Spolupracujeme s profesionálními zahradníky, kteří vám vytvoří zahradu na klíč od návrhu, přes výsadbu až po „nastartování zahrady“. Disponujeme největším depotem valounů a lomového kamene, pro zkrášlení zahrad.
 • PLOTY A ZPEVNĚNÉ PLOCHY
  Umíme pro vás připravit zděné oplocení, drátěné oplocení s podrabovými deskami, skládané betonové ploty, kované ploty od uměleckého kováře. Ze zpevněných ploch můžeme uvést např. stáni pro auta, chodníky z přírodního kamene nebo zámkové dlažby.  
 • OSTATNÍ STAVEBNÍ PRÁCE
  Výkopové práce, přípravy desek na bazény, díry na ploty, opravy střech, zahradní domky, altány, pergoly, vinné sklepy.
 • STAVBY RODINNÝCH DOMŮ NA KLÍČ
  Postavíme na míru Váš vysněný dům od A do Z. Nemáme problém ani s převzetím zakázek v různém stádiu dokončení. V koordinaci s vámi připravíme stavbu tak, že vám předáme klíče a vy si jen přinesete tašky.
 • BOURACÍ PRÁCE
  Bourání provádíme rychle, kvalitně, navrhneme nejlepší řešení a zůstává po nás čistý uklizený prostor. Dokážeme zařídit i recyklaci.
 • REKONTRUKCE DOMŮ A BYTŮ
  Vybourání bytových jader realizujeme včetně výstavby nových jader na klíč, terdy včetně vody, elektřiny popřípadě i plynu. Na vše máme své profesionály s letitými zkušenostmi. Dokážeme zajistit i kompletní realizaci koupelen a kuchyní, včetně 3D návrhu.
slider-valouny
PRODEJ VALOUNŮ
Disponujeme největším depotem valounů ve východních Čechách. Vybrat si je u nás můžete po telefonické dohodě osobně.
PTF_0802-1
JEZÍRKA

Nově nabízíme realizaci koupacích jezírek s funkční filtrací na klíč. Vytvoříme nejvhodnější návrh přímo do Vaší zahrady. Neváhejte nás kontaktovat.

Zaujala Vás moje nabídka? Neváhejte mě kontaktovat.