O nás

dolansky

MARTIN DOLANSKÝ

Ať už narazíte na Domar stavby s.r.o. anebo dříve na společnost Stavební práce Dolanský, za oběma stojím já, MARTIN DOLANSKÝ. Já jsem majitelem a jednatelem obou firem a jsem garantem kvality provedených prací. Od roku 2004 se snažím o to, vyjít zákazníkovi maximálně vstříc a práce provést rychle a spolehlivě. Důkazem toho, že se mi to daří jsou desítky projektů a za nimi stovky spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí a doporučují nás formou kladných referencí.

V čele obou firem stojí profesionální tým odborníků, na které se mohu vždy spolehnout a vím, že na naši práci můžu být hrdý. Firma funguje a vzkvétá pouze tak, jak jsou spokojení její zákazníci. A to se nám doufám daří.

Kontaktovat nás

DOMAR STAVBY s.ro. staví na 3 základních pilířích

  • HODNOTY
    Během procesu stavby nastává spoustu drobných změn a úprav, není proto jednoduché upravit vše tak, aby to bylo funkční a zároveň hezké. Od toho jsem tu já a pomáhám v tomto ohledu klientům. Jsme rád, když se vše povede a spokojený klient pro mne není jen uzavřená zakázka. Lidé se ke mně vracejí, což je důsledek toho, že svou práci odvádím kvalitně a podle svého nejlepšího vědomí a svědomí.
  • ZAMĚSTNANCI
    Moji zaměstnanci musejí být především spolehliví odborníci, s proaktivním přístupem k práci a klientovi. Musím říct, že tým lidí který mám kolem sebe teď, toto bezezbytku splňuje. Nebojím se kdykoliv na staveniště přivést klienty, na ukázku reference. Vím, že kluci makají bez problémů a vždy mi vyjdou vstříc, i přesto že je občas zdržujeme při práci. Klient je na prvním místě.
  • BUDOUCNOST
    Kde se vidím za 10, 20, 30 let? Pokud bude stejný stav jaký je teď, budu spokojený. Klienti se ke mně vracejí, zaměstnanci tvoří sehraný tým profíků a jsou ve firmě spokojeni, přibývají nové zakázky pouze na základě dobrých referencí – bez reklam. A to je vizitka kvalitní práce a zdravého podnikání s vizí. V příštím roce chci otevřít nové zázemí firmy, a to jak pro zaměstnance, tak pro klienty, kteří zde najdou nejrůznější vzorky materiálů, a kde jim v klidu můžeme pomáhat plnit svůj sen o novém bydlení.

Zaujala Vás moje nabídka? Neváhejte mě kontaktovat.